MI Nutivõru- aktiivsuse jälgimine

Kingituseks MI Nutivõru

Nii füüsiline aktiivsus kui ka toitumine mängivad olulist rolli soovitud eesmärkide saavutamisel. Siiski tuleb märkida, et ka uni ja puhkeaeg on olulised. Teadlased on avastanud, et ebapiisava puhkeajaga inimesed on vastuvõtlikumad erinevatele haigustele ja neil on ka raskem tervislikku kehakaalu hoida.

Aina enam lisandub erinevaid abimehi, mis aitavad jälgida päevast aktiivsust, kui ka mõõta une aega ja kvaliteeti. Kui esmalt võib tunduda, et erinevaid seadmeid ja vidinaid on tülikas kanda, siis võib leida väga mugavaid minimalistlikke lahendusi. Ka MI nutivõru kuulub tarkade abiliste sekka. Tegemist on lihtsa ja väikese seadmega, mis monitoorib sinu igapäevaseid tegemisi ja teeb sellest lähtuvalt erinevaid ülestähendusi. Andmeid on võimalik mugavalt telefonist vaadata. Põneva lisafunktsioonina saab mõõta ka une kvaliteeti, mis toimub läbi erinevate unefaaside määramise.

Kaalu alandamiseks ja tervise heas toonuses hoidmiseks on soovitav teha 10 000 sammu päevas. Ka läbiviidud uuringud tõestavad, et liikumine on oluline! Teadlased leidsid, et naised, kes liikusid päevas rohkem kui 10 000 sammu 24 nädala jooksul, suutsid alandada märgatavalt liiga kõrget vererõhku. Lisaks paranesid ka mitmed teised tervisenäitajad.

MI-nutivõru-liikumine

Nutivõru APP

Võru võimaldab mugavalt kõik sinu liikumised salvestada ja lugeda samme alati, kui nutivõru on randmel. Telefonis olev äpp, kuhu seade kogu info edastab, võimaldab hiljem tulemused üle vaadata ja teha kokkuvõtteid. MI Nutivõru teeb veel eriliseks see, et sellel saab seadistada äratuskella, mis vaikselt vibreerides äratab. Võru annab ka märku sellest, kui telefonile keegi helistab.

Loeme koos samme! MI Nutivõru saab soetada :

Ostes FiguraGen Weight testi, saate kingituseks kaasa MI nutivõru. Selleks, et kingitus saada, tuleb tellimisel sisestada kood NUTIKAS.

FiguraGen Weight testi saad tellida SIIT

MI nutivõru on veekindel. Kaasa on laadija ja sobib järgmiste telefonidega: iOS7 (iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus) ja Android 4.4 või uuemate seadmetega

Tähelepanu! Kingituste arv on piiratud – jätkub kõige kiirematele!

Kasutatud allikad:

Rettner, R.(2014) The Truth about 10,000 Steps a Day. Live Science March 07.
Kättesaadav http://www.livescience.com/43956-walking-10000-steps-healthy.html

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Share →

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

four × five =

Print
Close