Kas oled juba kevade ootuses ja tahad tegutseda kergema kGeenitestideha nimel ja leida endale sobivat toitumisviisi? Geenitestide Labor pakub võimalust tellida toitumissoovituste test FiguraGen Weight makstes kohe 50% hinnast ja hiljem ülejäänud. Kui soovid tellida nii, kasuta koodi KEVAD. Testi tellida saad SIIT.

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab kehakaalu 40-70% ulatuses. Üks ja sama toitumisviis ei pruugi kõikidele inimestele võrdselt sobida, sest meie ainevahetus pole päris ühesugune. Isegi treening ei anna kõikidele ühtemoodi efekti – teatud geenivariatsioonid määravad, kas trenni tehes hakkavad rasvad intensiivselt lagunema või mitte.

Oma iseärasusi teades ja järgides on pingutused kehakaalu kontrollimiseks tõhusamad. Ülejäänud osa aga sõltub meie elustiilist. Oleme erinevad ja seetõttu ka dieet, mis tõhusalt mõjus mõnele tuttavale või kuulsusele, ei pruugi sama hästi sobida Sulle.

Näiteks mõjub mõnede inimeste puhul kehakaalule hästi rasvase toidu osakaalu vähendamine, samas teistele on olulisem süsivesikute piiramine. Teadlased on leidnud geenivariatsioone, mille esinemise puhul on saledamad need inimesed, kes tarbivad ohtralt õlisid ehk armastavad nn Vahemere sööke. Eestis kannab selliseid geene ca ¼ inimestest. On leitud, et kui inimene peab oma geenidega sobivat dieeti, siis on kehakaalu kontroll ja langetamine tõhusamad.

Miks mitte uurida välja, mis täpselt sobib Sulle? FiguraGen Weight test võimaldab välja uurida, milliseid toitaineid peab tõhusamaks kaalulangetamiseks tarbima. Kaasa tuleb 3 päeva näidismenüü, et oleks selge, milline edaspidine toiduplaan peaks välja nägema.

Kevadele vastu kergemalt võimaldab tellida testi praegu ning tasuda kohe 50%  ulatuses ning teise osa hiljem, kui tulemused on valmis. Tellimiseks kasuta sooduskoodi KEVAD.

Leiad FiguraGen  Weight test SIIT.

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Tagged with →  
Share →

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

twenty − 15 =

Print
Close