Nagu te juba kõik eelmisest postitusest lugesite, siis sain FiguraGen Weight ja myInnerGO Sport testiga kaasa kingituseks MI Nutivõru . See on võimalik saada ka kõigil teil! Kingitusest lähemalt siin.

MI Nutivõru-kasutamine

MI Nutivõru käel

Räägin natuke võrust lähemalt.

Niisiis saabus mulle ühel ilusal päeval pakike, mis sisaldas MI Nutivõru. Umbes samal ajal saabus ka e-mailile kasutusjuhend selle väikese vidina tööle saamiseks. Eelnevalt oli mulle ka selgitatud, et selle võru kasutamiseks valmis seadmine on lihtne protseduur. Kuigi mul on nutitelefon vist alles ca viimased 3 aastat, kasutan arvutit ja olen veel nii mõnegi  tehnilise vidina soetanud, siis pole ma just mingi eriline asjatundja  nutiseadmete kasutamise alal. Eriti nende asjade installimiste osas.

 Aga enda kiituseks võin öelda, et pusin ja pusin kuni jõuan soovitud tulemuseni.  :)Tegelikult on kõik lihtne!

Karbi avamisel olin pisut skeptiline, sest võrul puudub igasugune ekraan ja nupud, olid ainult metallist ovaalne plaat ja kummist randmepael. Nii tunduski, et seda on  raske seadistada, kuid tegemise käigus osutus kõik hoopis kergemaks. Sõprus sai sobitatud üpris kiiresti.

Esimene samm on võru laadimine. Aega võtab see umbes 2 tundi. Võin etteruttavalt öelda, et laadimist vajab MI nutivõru suhteliselt harva. Seejärel tuleb telefoni tõmmata nutivõru äpp. (See on olemas telefoni äppide seas, niiet eraldi otsima ei pea) Edasi tuleks telefonil sisse lülitada bluetooth ja otsida nutivõru selle abil üles.

Lõpus tuleb sisestada sugu, sünnipäev, kaal ja pikkus. See on vajalik selleks, et kalorite arvutus oleks õige. Ja ongi valmis! Nüüd jääb üle ainult otsustada, kas kanda seadet paremal või vasakul käel.

MI Nutivõru võimaldab püstitada päevas tehtavate sammude eesmärki. Hommikul ärgates hakkab nutivõru lugema samme ja kui olete eesmärgi saavutanud, annab võru sellest teada 2 lühikese värinaga .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mina seadistasin alguses oma eesmärgiks 8000 sammu päevas,aga juba mõne aja möödudes arvasin,et tõstaks ikka ilusa ümmarguse numbrini- 10 000. Soovituslik teha minimaalselt 10 000 sammu, siis olekski tore sellega alustada!
Hetkel pole ma seda numbrit suurendanud,lihtsalt olen üritanud rohkem liikuda. Praeguseks olen kasutanud nutivõru 30 päeva ja selle ajaga on minu keskmine 13 182 sammu päevas , ja  kokku on läbitud 376 km. Minu päevarekord on 28 119 sammu.

Aga eesmärgi püstitus sõltub ikka iseenda soovidest, tervislikust seisundist ja liikumisharjumustest. Ikka tasa ja targu!

 Samas töötab võru ka öösiti- mõõdab unetsükleid. Üllatus oli, et sügavat und on minu puhul 32 minutist kuni kahe tunni ja 50 minutini. Eriti hea on kasutada nutivõru äratuskellana. Kerge vibratsioon võimaldab mõnusamalt  ärgata kui äratuskella plärina või eriti rütmilise muusikapala peale. Teine hea omadus on veel see, et kui pereliikmed peavad ärkama erinevatel aegadel, siis vaikne äratus ei sega kedagi.

 Nii et minu jutu kokkuvõtteks, ärge peljake nutiseadmeid.  Uskuge, see distsiplineerib ja aitab jõuda seatud sihtideni.

Kui õhtu hakkab kätte jõudma ja pole enda püstitatud eesmärgini jõudnud, siis tekib soov  ennast välja ajada ja astuda ära need puudujäänud sammud!

Muidugi on ka päevi kus erinevatel põhjustel ei saavuta soovitut, aga siis järgmisel päeval üritan jälle natuke rohkem. Mida rohkem samme ,seda mõnusam on uni!

Soovin teile omalt poolt edu!  Ja nagu Geenitestide Labor ütleb, et suvised rajad juba kutsuvad!

Kui plaan tellida FiguraGen Weight testi, siis aktiivsuse jälgimisel  on nutivõru suurpärane abimees. Liikumine ja toitumine on olulised ja miks mitte motiveerida end Nutivõruga rohkem liikuma 🙂

Kingituse saamiseks kasuta sooduskoodi NUTIKAS .

 

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Share →

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

eleven − 2 =

Print
Close